AMERİKAN FUTBOLUNFL

Antonio Brown Sahayı Terk Etti!

Geçtiğimiz hafta oynanan Tampa Bay Buccaneers ile New York Jets arasında oynanan maçın ortasında bir anda formasını çıkartıp sahayı terk eden Antonio Brown eleştiri oklarının hedefi oldu. Antonio Brown benchte kavga ederek bir anda formasını çıkarıp kenara attı ve seyirciyi alevlendirip oyundan çıktı. Herkes bu olaydan sonra Antonio Brown’un yeniden bir haylazlık yaptığını düşündü. Tampa Bay Buccaneers Head Coach’u Bruce Arians onun artık bir Buccaneer olmadığını maçtan sonra açıklamıştı. Lakin Tampa Bay Buccaneers hala daha Antonio Brown’u serbest bırakmadı.

Antonio Brown’un anlattığına göre benchte çıkan asıl olayın Antonio Brown’un ayak bileğinde bir sakatlık olmasına rağmen Head Coach Bruce Arians’ın onu ısrarla oynatmak istemesi. Antonio Brown’un aktardığı bilgilere göre ayak bileğine sıkışmış kırık kemik parçaları ve kemikten yırtılmış bağları bulunmasının yanında kıkırdak kaybı yaşıdığını aktardı. Antonio Brown yakın zamanda ayak bileğinden ameliyat olacak.

Antonio Brown can have another job in the NFL if he wants, reporter says | Fox News

Bu olayların üstüne Antonio Brown, olayların sadece Buccaneers’ın gözüyle bakıldığını kendisinin haksız gösterildiğini söyledi. Bunun üzerine şu açıklamalarda bulundu:

Bana “BİTTİ” dedi

“Benchte otururken koç geldi ve bana ‘Senin sorunun ne! Senin derdi ne!’ dedi. Bende ona ‘Sorun ayak bileğim.’ dedim. Ayak bileğimdeki sorunu belgelemiştim ve bunu daha önce kendisiyle konuşmuştuk. Ardından sahaya çıkmamı emretti. Ben bunu yapamayacağımı söylediğimde bana ‘Bitti’ dedi. Eğer bu halimle oynamazsam Buccaneers ile işim olmadığını söyledi. Jets’e karşı o sırada gerideydik evet biliyorum bu çok sinir bozucu fakat o ayak bileğiyle futbol oynayamazdım. Dışarıdan ayak bileğimin ne kadar şişkin olduğunu görebiliyorsunuz. NYC’de bir doktor tarafından kontrol ettirdim fakat Buccaneers yeni bir ameliyat plandığımın farkında olmadan yeniden ayak bileğimi kontrol ettirmemi istedi. Carolina maçında acı içinde oynadım. Ayak bileğim korkunç derecede acıyordu. Buccaneers benim işimin bittiğini söyledi ama kendileri benimle irtibata geçerek kendileri ayak bileğim için doktor öneriyorlar.”

Bu hikayenin sonu" - Bruce Arians Antonio'ya veda ederken Twitter patladı - Moyens I/O
New York Jets maçından önce Head Coach Bruce Arians, Antonio Brown’un bir sakatlığı bulunmadığı yönünde açıklama yapmıştı.
Resim
AB, daha önceden Bruce Arians ile olan mesajlaşmasını Instagram üzerinden yayınladı. Arians’ın AB’nin sakatlığının olmadığını açıklamasına itafen bunu paylaştı.
Resim
Bruce Arians ise bir oyuncunun sakatlığı olduğunda antrenöre sakatlığının iletildiğini ve kendisinin antrenörlerden bilgi aldığını aktardı. Antonio Brown ise antrenörlere herhangi bir bilgi vermemiş.

Mehmethan Bellek

Hasta NFL ve NCAAF takipçisi, Tampa Bay takımları taraftarı ve koyu Justin Herbert savunucusu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu