MÜZİK

ÇÖKÜŞ : YOUNG STONER LIFE RECORDS

10 Mayıs günü Young Thug ve Gunna dahilinde 26 YSL üyesi Rico Yasası nedeniyle tutuklanmış, YSL için çöküş başlamıştı. Haklarında tam tamına 56 suçlama bulunan YSL ekibinin suçlama başına 20 yıl kadar hapis cezasına çarptırılma ihtimalleri var. Gunna ve diğer YSL ekibi üyelerinin ne ile suçlandığı henüz açıklanmasa da, Young Thug’ın 2014’te Hertz’den kiraladığı aracı Donovan Thomas cinayetinde kullandığı gerekçesiyle tutuklandığı açıklandı.

YSL tekrar serbest olabilir mi?
Bunu düşünmek için erken olsa da, şu anlık gerçekten zor görünüyor. Gunna ve diğer YSL ekibinin üyelerinin neden tutuklandığı açıklanmadı ama Young Thug 7 ağır suçlama ile karşı karşıya, Young Thug’ın evinde bulunanlar ;
– Paketlenmiş, üstünde alıcılarının ismi olan, dağıtıma çıkacak Marijuana torbaları.
– Başka ağır suçlarda kullanıldığı öğrenilen namlusu kesilmiş iki adet pompalı tüfek. -Ruhsatsız birçok tabanca ve susturucu.
Aynı zamanda Young Thug ve Gunna’nın kefalet ile serbest kalmaları da reddedildi. Young Stoner Life Records zor zamanlarını kolay kolay atlatamayacak gibi.

Lil Keed’in Ölümü

Young Thug’ın kendisini “Bag” şarkısı ile tanıdığı Young Stoner Life Records ekibinin önemli isimlerinden Lil Keed’in 14 Mayıs’ta öldüğü açıklanmıştı. Henüz hayatını nasıl kaybettiği hakkında net bir haber yok. Keed’in 6 defa karnından vurulduğu söyleniyor. YSL ekibinin Lil Keed’in ölümü açıklandıktan hemen sonra sosyal medya hesaplarından henüz bir şey paylaşmaması Keed’in ispiyonculuk yaptığı söylentilerini ortaya çıkarmıştı fakat YSL ekibi 1 gün sonrasında paylaşım yaparak böylece bu söylentiyi de ortadan kaldırdı. Zamanla Lil Keed’in ölümü hakkında her şey daha çok netleşecektir. RIP KEED 🐍

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu