FORMULA 1

Formula 1 Pilotlarından Nasıl İmzalı Kart Alınır (BÖLÜM 1)

Merhaba sevgili Formula 1 takipçisi bugün sizlere ” Formula 1 Pilotlarından Nasıl İmzalı Kart Alınacağını” detaylı bir şekilde anlatacağım. Eğer yapamadığınız bir yer olursa yorumlardan bizlere ulaşabilirsiniz.

Mercedes-AMG F1

Aşağıda yazan mail adresine yukarıdaki gibi mail atacaksınız.

McLaren

Aşağıda yazan mail adresine yukarıdaki gibi mail atacaksınız.

Aston Martin

1 adet Uluslararası cevap kuponuna ihtiyacımız olacak. İki büyük zarf alıp bir zarfa Aston Martin’in bir zarfa kendi adresinizi yazmalısınız. Mektubu ve kuponu beraber yollayın.

Kupon Linki: https://www.filateli.gov.tr

Red Bull Racing

1 adet Uluslararası cevap kuponuna ihtiyacımız olacak. İki büyük zarf alıp bir zarfa Red Bull’un bir zarfa kendi adresinizi yazmalısınız. Mektubu ve kuponu beraber yollayın.

Kupon Linki: https://www.filateli.gov.tr

”Formula 1 Pilotlarından Nasıl İmzalı Kart Alınır” yazımın birinci bölümünün sonuna geldik. En kısa zamanda geri kalan takımlardan veya pilotlardan imzalı kart alınabilceğini sizlere açıklayacağım.

Bu yazıda bana yardımcı olan ve yazıda oldukça yararlandığım https://twitter.com/F1sozlugu sayfasına teşekkürlerimi sunuyorum.

Muhammet Işık

13 Mayıs 2003 İzmir doğumluyum. Yaklaşık 1 sene farklı medya kuruluşlarında çalıştıktan sonra 2021'in Temmuz ayı itibariyle Box to Box Medya oluşumunu kurduk. Ege Üniversitesi Gazetecilik öğrencisiyim. Sosyal Medya hesaplarımız ve Boxtoboxmedya.com sitesinin sorumlusuyum.

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. Adresimizi nasıl yazmamız gerekiyor sokak mahalle sözcükleri ingilizce mi yazalım yoksa türkçe mi yardımcı olursanız çok mutlu olurum

  2. Merhaba redbull da 2 adet zarf alcaz birine uluslar arası pulu ve adresimizi yazıp diğer zarfın içine koyucaz . Yoksa yanlış mi anladım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu