MÜZİK

Nedir bu Cactus Jack’in Çektiği?

2021’de bütün Cactus Jack üyelerinin albüm hazırlığında olduğunu gören dinleyiciler, büyük bir beklentiye girmiş aynı zamanda albümlerin ne zaman çıkacağı hakkında tahmin yürütmeye başlamışlardı bile ama işler ne Cactus Jack için ne de dinleyiciler için iyiye gidecekti.

Facia Üstüne Facia

8 Ekim’de Don Toliver uzun zamandır beklenen albümü Life of a DON’u çıkarmış, Cactus Jack ekibi için adeta ateşi yakmıştı ve gözler artık 5 Kasım’da başlayacak aylardır beklenen Astroworld festivalindeydi. Fakat festival tam anlamıyla faciaya dönüşmüş 11 kişi izdiham nedeniyle hayatını kaybetmiş, yüzlerce kişi de yaralanmıştı. Bu olaylardan sonra Cactus Jack için artık duraksama vaktiydi. Don Toliver harici bütün sanatçıların albümleri aksayacaktı. En kötüsü de Travis’in bir yılı aşkındır beklenen UTOPIA albümü..

Cactus Jack Ne Zaman Eskisi Gibi Üretici Olacak?

Travis bu konser faciasından sonra yavaş yavaş kendini ortaya çıkarmaya başladı. Son olarak Kanye’nin DONDA 2 albümünün Pablo şarkısında olan Travis, yakın zamanda yine bizlere bir şeyler sunacak gibi. Sheck Wes ise MaodaVerse hashtag’i ile bir kaç tweet atarak ufak çaplı olsa da bizlere bir sinyal vermişti. Chase B ise çıkardığı son parçaları listeleyerek Espacism adı altında paylaşarak albümünden ufak bir sinyal verdi bize. 808Mafia 11 Mart’ta Travis’in Future ile iş birliği yaparak bir parça çıkarmasını beklediğinin haberini yaptı. Cactus Jack bu sessizliğini ne zaman bozar hiç birimiz tam olarak bilmiyoruz fakat bunu Travis Scott’ın bozacağı kesin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu