MÜZİK

Sessizliğin Çığlığı : THE SCOTTS

24 Nisan 2020’de Travis Scott’ın Fortnite konseri ile beraber THE SCOTTS çıkmış, çok büyük de bir ilgi görmüştü. Şarkının şu anda Spotify’da dinlenme sayısı yaklaşık 610 Milyon. Fortnite oyuncuları bir yana kendi kitlelerinden de beklenen ilgiyi toplayan THE SCOTTS, Billboard listesinde de Drake ve The Weeknd gibi isimleri geride bırakarak 1. sırada yer almıştı.

 THE SCOTTS ALBÜMÜ

THE SCOTTS solo olarak çıktıktan yaklaşık 2 ay sonra 18 Ağustos’ta ikili açıklama yaparak THE SCOTTS’ın tek seferlik bir solo iş olmadığını, bir albüm olacağını bizlere duyurmuşlardı. Travis Scott çocukluk kahramanı, favori sanatçısı Kid Cudi ile ortak bir albüm çıkaracaktı.

Albümde neler göreceğiz?

Şu anda ikilinin yaklaşık 4 yıl önce sızdırılan “I need adlı şarkısından başka sızdırılan şarkı bulunmuyor. Fortnite konseri öncesinde ikili bizlere albümde bir şarkıdan ufak bir kesit dinletmiş, gayet de güzel tepkiler almışlardı. Aynı zamanda albümde Superman adlı bir şarkı olacağı ve prodüksiyon koltuğuna Wheezy’nin oturacağı söylentileri var. Albümde kimlerle işbirliği var henüz hiç biri belli değil, umarım en yakın zamanda öğrenip dinleme şansımız olur.

Ne zaman çıkacak bu albüm?

Söylentiler THE SCOTTS’ın 2022 yaz ayında çıkacağı yönündeydi fakat taa ki Astrofest olayları yaşanana kadar. Astrofest olayları Travis Scott’ın solo albümü UTOPIA’nın çıkış tarihini etkileyecekti ki normal olarak THE SCOTTS da böylece geç bir tarihte çıkacaktı. Bunun üstüne bir de Kanye West eski eşinin yeni sevgilisi Pete Davidson ile arkadaş olduğu için Kid Cudi ile arasını bozdu. Pete Davidson eski bir röportajında Kid Cudi’nin onun hayatını kurtardığını da söylüyor. Kanye ve Cudi’nin arasının bozulması THE SCOTTS albümünün çıkış tarihini ne kadar etkiler bence Travis’in elinde. Bir yanda lisede hayatımı kurtardı, favori sanatçım dediği Kid Cudi varken diğer yanda buralara gelmesinde büyük desteği olan Kanye arasında nasıl bir tutumda olacağı albümün durumunu da belirliyor. Neler olur, her şeyi zamanla göreceğiz, tek temennimiz THE SCOTTS albümünün yakında bizlerle olması. YOU LETTIN THE SCOTTS OUTSIDE 🌵💫

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu